Ballina Showbiz “Xhesika” pozon para pasqyrës, tregon format e saj “bombastike”

“Xhesika” pozon para pasqyrës, tregon format e saj “bombastike”

49
SHPËRNDAJE

Ajo njihet si njëra ndër femrat më të bukura.

Aktorja shqiptare Arta Nitaj njihet për publikun shqiptarë si një vajzë mjaft atraktive.

Ajo është majft e pëlqyer nga publiku si aktore, por edhe si prezantuese, shkruan Indeksonline.

Madje Arta gëzon një numër të madh ndjekësish edhe nëpër rrjetet sociale, ku është mjaft aktive.

Së fundmi ajo ka publikuar pamje nga palestra, ku nga pasqyra reflektohen format bombastike trupore të saj.

Kujtojmë që ajo njihet si një vajzë mjaft e përkushtuar ndaj palestrës dhe ushtrimeve fizike dhe rezultatet janë të dukshme.