Ballina Showbiz Xhensila zbulon dhuratën më të bukur që ka marrë nga Besi

Xhensila zbulon dhuratën më të bukur që ka marrë nga Besi

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo dhe aktori i njohur, Bes Kallaku janë një prej çifteve më të përfolura në publik, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e Xhensilës ato që zënë hapsira të mëdha në mediet rozë.

Së fundi, Xhensila ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga grimerja, mirëpo, gjithë vëmendjen mori unaza që ia ka blerë Besi.

Duket se kjo është dhurata më e bukur që ajo ka marrë nga burri./ORAinfo/

---- ---- ----
-----