Ballina Showbiz Xhensila vishet në veshje sportive, por merr vëmendjen diçka tjetër

Xhensila vishet në veshje sportive, por merr vëmendjen diçka tjetër

84
SHPËRNDAJE

Arsenal me fitore minimale ndaj Manchester United

Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, Xhensila ka postuar një foto ku shihet e veshur në veshje sportive, por është fytyra e saj pa grim ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Arsenal me fitore minimale ndaj Manchester United

-----