Ballina Showbiz Xhensila vishet në kompletet më të bukura, ju lë ‘pa mend’ me...

Xhensila vishet në kompletet më të bukura, ju lë ‘pa mend’ me pamjen

52
SHPËRNDAJE

Afrona ia shpreh dashurinë publikisht Bleros

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e në veçanti Xhensila.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në kompletet më të bukura.

E me këtë pamje, Xhenila duket se i ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Afrona ia shpreh dashurinë publikisht Bleros

-----