Ballina Showbiz Xhensila shkon me u rregullua të Sellma, në këtë gjendje ka përfunduar

Xhensila shkon me u rregullua të Sellma, në këtë gjendje ka përfunduar

201
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo dhe aktori i njohur, Bes Kallaku janë një prej çifteve më të përfolura në publik, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e Xhensilës ato që zënë hapsira të mëdha në mediet rozë.

Se fundmi ajo ka qenë për tu rregullura të Sellma. Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----