Ballina Showbiz Xhensila shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni me pamjen e saj

Xhensila shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni me pamjen e saj

41
SHPËRNDAJE

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

-----