Ballina Showbiz Xhensila shfaqet pa pikë grimi, do ta “shkrijë” Besin

Xhensila shfaqet pa pikë grimi, do ta “shkrijë” Besin

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo cilësohet si njëra nga këngëtaret më të bukura.

Xhensila Myrtezaj njihet për këngët e saj mjaft të pëlqyera për publikun. Këngët si ‘Çika Çika’, ‘Me ty jam’ janë disa nga perlat e Xhensilës.

Ajo së fundmi është paraqitur me një imazh, ku duket tejet e thjeshtë dhe tërheqëse.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga ajo ishte në bashkëpunim me këngëtarin Pirro Çako me titull ‘Sekreti im’.

---- ---- ----
-----