Ballina Showbiz Xhensila sapo doli nga frizerja, do ta ‘shkri’ Besin me këtë pamje

Xhensila sapo doli nga frizerja, do ta ‘shkri’ Besin me këtë pamje

62
SHPËRNDAJE

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dalur nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

-----