Ballina Showbiz Xhensila provokon nga shtrati, shfaqet me të brendshmet

Xhensila provokon nga shtrati, shfaqet me të brendshmet

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Me muzikën e saj ajo ka ditur të bëjë për vete publikun.

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret që shquhet për bukurinë dhe natyralitetin e saj.

Këngëtarja e shumë hiteve, ndonëse nënë e një vajze ajo vazhdon të jetë në top formë.

Këtë e dëshmon fotografia e saj e fundit, në të cilën ajo shihet në të brendshme duke pozuar mbi shtrat.

---- ----
-----