Ballina Showbiz Xhensila po duket e ‘zjarrtë’ me pamjen e re, provokon duke zbuluar…

Xhensila po duket e ‘zjarrtë’ me pamjen e re, provokon duke zbuluar…

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur me kaqurrela si dhe ka zbuluar barkun./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----