Ballina Showbiz Xhensila përshëndet ndjekësit me këtë foto nga shtrati

Xhensila përshëndet ndjekësit me këtë foto nga shtrati

45
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Premierliga kërkon kthimin e tifozëve në stadiume

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Është Xhensila ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga shtrati me të cilën Xhensila u uron ndjekësve një natë të mirë./ORAinfo/

Premierliga kërkon kthimin e tifozëve në stadiume

---- ----
----
----- ----
-----