Ballina Showbiz Xhensila Myrtezaj shfaqet duke bërë akrobaci në natyrë dhe ka një këshillë...

Xhensila Myrtezaj shfaqet duke bërë akrobaci në natyrë dhe ka një këshillë për të gjithë

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo preferohet jo vetëm për hitet që lançon, por edhe pamjen e saj të jashtme, për të cilën kujdeset deri në detaj.

Edhe pse është nënë e një vajze, Xhensila shfaqet në super formë dhe me linja perfekte.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe, në të cilat është duke bërë akrobacione në natyrë.

“Kujdesuni për trupin tuaj, është i vetmi vend ku duhet të jetoni”, ka shkruar ajo krahas fotove, duke i dhënë kështu fansave një këshillë./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

The post Xhensila Myrtezaj shfaqet duke bërë akrobaci në natyrë dhe ka një këshillë për të gjithë appeared first on Abc News.

---- ----
-----