Ballina Showbiz Xhensila bëhet gati për dimër, do ta ‘shashtris’ Besin me këtë pamje

Xhensila bëhet gati për dimër, do ta ‘shashtris’ Besin me këtë pamje

30
SHPËRNDAJE

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo dhe aktori i njohur, Bes Kallaku janë një prej çifteve më të përfolura në publik, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e Xhensilës ato që zënë hapsira të mëdha në mediet rozë.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me rroba dimri.

Me këtë veshje ‘xhelozie’ Xhensila do ta ‘shashtris’ edhe burrin e saj. /ORAinfo/