Ballina Showbiz Xhenku e viziton Melisën edhe pas serialit, por shikoni si nervozohet ajo

Xhenku e viziton Melisën edhe pas serialit, por shikoni si nervozohet ajo

30
SHPËRNDAJE

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëet jithnjë e më i pëlqyer në publik.

Janë personazhet e tij ato që po arrijnë të kenë sukses si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Dy aktorë shumë simpatikë janë rolet e Xhenkut dhe Melisës që në serial shfaqen si vëlla e motër.

E duket se ata po gëzojnë raporte të mira edhe pas serialit mirëpo në një foto të publikuar ku shihen ata të dy, Melisa shfaqet tejet nervoze./ORAinfo/