Ballina Showbiz Xhenk po ‘çmend’ turket me imazhin e fundit, shikoni si po duket

Xhenk po ‘çmend’ turket me imazhin e fundit, shikoni si po duket

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Alp Navruz është aktori turk që me rolit e tij mori zemrat e publikut turk dhe atij të huaj.

Është roli i ‘Xhenkut’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’ ai që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, përcjell ORAinfo.

Xhenk është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private.

Ai posedon me mijëra fanse dhe kjo për shkak të pamjes së tij.

Së fundi ai ka publikuar një foto e me të cilën duket se po lë pa fjalë shumë fanse të tij./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----