Ballina Showbiz Xhenk ka ndryshuar kaq shumë pas serialit, po ‘çmend’ turket me këtë...

Xhenk ka ndryshuar kaq shumë pas serialit, po ‘çmend’ turket me këtë pamje

78
SHPËRNDAJE

Alp Navruz është aktori turk që me rolit e tij mori zemrat e publikut turk dhe atij të huaj.

Është roli i ‘Xhenkut’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’ ai që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, përcjell ORAinfo.

Xhenk është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private.

Pas serialit ai ka ndryshuar shumë dhe me këtë pamje duket se do t’i bëjë të vuajë fanset e tij./ORAinfo/

-----