Ballina Showbiz ‘Xhbanja’ sapo doli nga frizerja, e veshur me minifund ‘ҫmendi’ ndjekësit

‘Xhbanja’ sapo doli nga frizerja, e veshur me minifund ‘ҫmendi’ ndjekësit

142
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Manchester City gati të nis edhe një ofertë për yllin e Napolit

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun.

Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Xhbanen e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Manchester City gati të nis edhe një ofertë për yllin e Napolit

---- ----
-----