Ballina Showbiz ‘Xhbanja’ pa pikë grimi, do të befasoheni me pamjen e saj

‘Xhbanja’ pa pikë grimi, do të befasoheni me pamjen e saj

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shihet pa grim, por edhe e tillë po duket mjaftë e bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----