Ballina Showbiz Xhbanja një bukuroshe e vërtetë, ‘mahnit’ me pamjen e fundit

Xhbanja një bukuroshe e vërtetë, ‘mahnit’ me pamjen e fundit

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me djalin e saj dhe po duket shumë e bukur./ORAinfo/

---- ----
-----