Ballina Showbiz ‘Xhbanja’ na prezanton me nënën e saj, ajo duket si të ishte...

‘Xhbanja’ na prezanton me nënën e saj, ajo duket si të ishte vajzë e re

155
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me nënën e saj, e cila duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

---- ----
-----