Ballina Showbiz ‘Xhbanja’ me veshje tradicionale, po duket nusja më e bukur

‘Xhbanja’ me veshje tradicionale, po duket nusja më e bukur

135
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun.

Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Xhbanen e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me veshja tradicionale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

---- ----
-----