Ballina Showbiz Xhakarta po feston ditëlindjen, tregon dhuratën ‘gjigante’ që mori

Xhakarta po feston ditëlindjen, tregon dhuratën ‘gjigante’ që mori

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Arta mori gjithë vëmendjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

Dje ajo festoi ditëlindjen dhe për këtë ditë ka organizuar festë madhështore.

Sot, ajo ka treguar edhe dhuratën ‘gjigante’ që mori për ditëlindje./ORAinfo/

---- ---- ----
-----