Ballina Showbiz ‘Xhakarta’ na përshëndet me ‘belfie’ nga pushimet luksoze

‘Xhakarta’ na përshëndet me ‘belfie’ nga pushimet luksoze

256
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Arta Elezaj, është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime nga më të ndryshme.

Në imazhin e fundit, ‘Xhakarta’ shfaqet nga pushimet luksoze qe po i bën.

Ajo na përshëndet me një ‘belfie’ përvëluese. /ORAinfo/

---- ----
-----