Ballina Showbiz ‘Xhabnja’ shfaqet përvëluese në imazhin e fundit, zbulon me shumë se ç’duhet

‘Xhabnja’ shfaqet përvëluese në imazhin e fundit, zbulon me shumë se ç’duhet

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë enjohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

‘Xhbanja’ komentohet shumë sidomos për jetën e saj private.

Ajo e ka nisur mëngjesin duke publikuar një foto goxha provokuese.

‘Xhbanja’ në këtë foto nuk ka hezituar ta ekspozojë pak gjoksin. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----