Ballina Showbiz Xeni e Labinot Rexha: Zoti po na dënon, kemi rrjep popullin me...

Xeni e Labinot Rexha: Zoti po na dënon, kemi rrjep popullin me nga 5-7 mijë euro në dasma

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një përpl asje fjalësh ka ndodhur mes këngëtarit Labinot Rexha dhe Shkëlzen Jetishit-Xenit. Rexha në një intervistë të dhënë së fundi kishte pretenduar se arsyeja e vetëvr asjes së muzikantit Behar Morina lidhet me krizën financiare që e shkaktoi pandemia.

Pas kësaj deklarate, Shkëlzen Jetishi në një reagim për Gazetën Express tha se arsyen e vd ekjes së Morinës nuk e dinë as familja e as policia, ndërsa e quajti Rexhën ‘tallavagji’.

Nuk mungoi edhe këtë herë reagimi i Labinot Rexhës, i cili e ak uzon Xenin për vjed hje të këngëve, ndërsa thotë se kanë hyrë në gjynah duke u marrë qytetarëve shuma të mëdha të parave për dasma.

The post Xeni e Labinot Rexha: Zoti po na dënon, kemi rrjep popullin me nga 5-7 mijë euro në dasma appeared first on ShqipMedia.

---- ----
----
----- ----
-----