Ballina Showbiz WOW/ Georgina i vë “flakën” Sanremo-s, ja reagimi i Ronaldos (FOTO)

WOW/ Georgina i vë “flakën” Sanremo-s, ja reagimi i Ronaldos (FOTO)

209
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sonte është nata e tretë e festivalit prestigjioz të Sanremos. Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez dhe moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu, prezantojnë krah Amadeusit.

Georgina ka shkëlqyer me daljen e saj në festival, e veshur me një fustan argjendi të ngushtë, të gjatë dhe me një dekolte të hapur, i cili i ekspozonte gjoksin. Në radhën e parë është edhe Cristiano Ronaldo, i cili ka mbetur i mahnitur nga e dashura e tij.

Bukuroshja i ka mahnitur të gjithë, jo vetëm me look-un por dhe me aftësitë në prezantim.

---- ---- ----
-----