Ballina Sport Wanda Nara flet për të ardhmen e Icardit: Jemi në negociata

Wanda Nara flet për të ardhmen e Icardit: Jemi në negociata

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mauro Icardi mund të qëndrojë në Serie A pasi gruaja e tij Wanda Nara do të shfaqet përsëri në televizionin italian sezonin e ardhshëm.

Wanda thotë se dy palët janë në bisedime por ende nuk është arritur një vendim zyrtar.

“Ajo duhet të konfirmohet”, u tha drejtuesi i Mediaset gazetarëve të mërkurën.

“Ne jemi në bisedime tani, por duhet të arrijmë një marrëveshje”, tha ai.

Wanda Nara është njëkohësisht edhe agjentja e sulmuesit argjentinas, i cili ka shpenzuar shumicën e sezonit duke qëndruar në stolin e ‘Zikaltërve’.

Icardi e sheh veten larg Interit dhe po përflitet se Juventus është i interesuar për të marrë shërbimet e tij.

The post Wanda Nara flet për të ardhmen e Icardit: Jemi në negociata appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----