Ballina Showbiz Wanda Nara çmend ndjekësit e saj, i tregon pa dashje të gjitha...

Wanda Nara çmend ndjekësit e saj, i tregon pa dashje të gjitha (FOTOT)

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Argjentinesja bukuroshe Vanda Nara ka publikuar një foto në Instagram, me anë të së cilës kërkon të reklamojë produktet kozmetike “Wanda Nara Cosmetics”.

33 vjeçarja duket tepër simpatike në foto, mirëpo me dashje apo jo, bjondja seksi ka përfunduar duke “reklamuar” paksa dhe gjoksin e saj bombastik.

----

Vanda Nara, gruaja dhe agjentja e sulmuesit Mauro Ikardi, është një personazh tepër i njohur në rrjetet sociale, ku shpeshherë ajo sigurohet t’u ofrojë pak argëtim ndjekësave të saj me anë të fotove “hot” që poston.

----- ----