Ballina Lajme nacionale “VV e LDK s’kanë guxim t’i dalin të vetme në mejdan PDK-së”

“VV e LDK s’kanë guxim t’i dalin të vetme në mejdan PDK-së”

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Me 6 tetor do të mbahen zgjedhjet e parakohshme.

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik në detyrë, nga rradhët e PDK-së, Gani Koci i është përgjigjur koalicionit të mundshëm mes VV-së e LDK-së.

Përmes një postimi në Facebook, Koci ka thënë se VV-ja dhe LDK-ja janë në panikë.

Sipas tij, ato nuk po guxojnë t’i dalin në mejdan të vetme PDK-së.

Ky është postimi i plotë i tij në Facebook:

Panikë në LDK e në VV! Nuk kanë guxim me dalë të vetme në mejdan me PDK-në!

Ma mirë me një të rame dy të vrame!

---- ----
----
----- ----
-----