Ballina AKTUALE Vuçiq: Zgjedhjet do të mbahen në 14 ose 21 qershor

Vuçiq: Zgjedhjet do të mbahen në 14 ose 21 qershor

369
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Presidenti i Serbis Aleksander Vuçiq, në Rtv Pink u shpreh edhe se zgjedhjet do të mbahen në qershor si ato Lokale dhe Parlamentare.

Vuçiq: “Kur bëhet fjalë për zgjedhjet, nesër do ta diskutojmë, mund të jenë dy data: 14 ose 21 qershor. Kjo ishte përgjigjja për këtë nga Presidenti Vuçiq”

----- ----