Ballina AKTUALE Vuçiq nuk mjaftohet me orën policore 20:00-05:00, dëshiron ta zgjasë edhe më...

Vuçiq nuk mjaftohet me orën policore 20:00-05:00, dëshiron ta zgjasë edhe më shumë

3161
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Serbia ka arritur mbi 100 të infektuar sot me virusin Covid-19 apo koronavirusin.

Para dy ditësh, Presidenti i Serbis Aleksander Vuçiq, aktivizoi edhe orën policore nga ora 20:00 deri 05:00.

----

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se ditëve në vijim do të zgjasim kohën e “Orës Policore” duke mos përcaktuar për cilën ditë konkretisht dhe sa do ta zgjasin. /BujanociNet/

----- ----