Ballina Showbiz Vuante nga skleroza, vdes këngëtarja e njohur

Vuante nga skleroza, vdes këngëtarja e njohur

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e “Muffs” vdiq në moshën 56 vjeçare, konfirmoi burri i saj Kevin Sutherland në mediat sociale të mërkurën, transmeton Klan Kosova.

Kim luftoi me sklerozën para vdekjes së saj.

“Zemra ime është thyer përgjithmonë”, shkroi anëtarja e bendit Melanie Vammen.

“Këtë mëngjes, dashuria e jetës time Kim, vdiq paqësisht në gjumë pas një beteje dyvjeçare me sklerozën. Unë jam ky që jam sot për shkak të saj. Ajo do të jetojë me të gjithë ne përmes muzikës së saj, kujtimeve tona të përbashkëta dhe frymës së saj. Të dua përgjithmonë Kim”, ka shkruar burri i saj në Instagram.

---- ----
----
-----
-----