Ballina AKTUALE Vrasje në qendër të Bujanocit!

Vrasje në qendër të Bujanocit!

19214
SHPËRNDAJE

Sot rreth orës 12:00, në qendër të Bujanocit ka ndodhur një vrasje, i vrarë ka mbetur një qytetarë nga fshati Tërrnoc i madhë, dhe babai i tij i plagosur mësohet jozyrtarisht BujanociNet.

Informacioni është komfirmuar në vendin e ngjarëjes nga gazetarët tanë por jozyrtarisht thuhet se një qytetarë me iniciale N.F nga fshati Tërrnoc i madhë, ka mbetur i vrarë, ndërsa babai i N.F ka mbetur i plagosur, në afërsi të pompës së karburantit në qendër të Bujanocit, Burimet e informacionit flasin se në drejtim të viktimave ka shtënë një person nga fshati Samolicë.

Motivet e vrasëjes ende nuk jan bërë publike, Policia po qëndron në vendin e ngjarëjes për të mësuar motivet të cilat quan deri tek vrasja e një qytetari nga fshati Tërrnoc i madhë i komunës së Bujanocit./BujanociNet/

----- ----- ----- -----