Ballina LifeBizare Vrasje masive, orgji, rite të tmerrshme; njihuni me sektet më të rrezikshme...

Vrasje masive, orgji, rite të tmerrshme; njihuni me sektet më të rrezikshme në botë (Foto)

137
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sektet janë grupime njerëzish shumë të mbyllura, por sot do t’ju prezantojmë me ata që në historinë e njerëzimit janë zbuluar se janë shumë të rrezikshëm për shoqërinë dhe vdekjeprurës për vetë anëtarët e tyre.

---- ----
----
----- ----
-----