Ballina Showbiz Votojnë edhe Dauti me gruan, Lola mori gjithë vëmendjen me pamjen

Votojnë edhe Dauti me gruan, Lola mori gjithë vëmendjen me pamjen

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Sot, në Kosovë po mbahen zgjedhjet e parakohshme

Në zgjedhje kanë dalë edhe shumë krerë të shtetit dhe kandidatë për kryeministër e deputetë, përcjell ORAinfo.

Në mesin e tyre është edhe Daut Haradinaj i cili ka votuar bashkë me gruan e tij.

E është Lola padyshim ajo që mori gjithë vëmendjen me veshjen./ORAinfo/

---- ----
-----