Ballina Lajme nacionale “Voto Avdylaj, voto 184′, çfarë po ndodh në rrugët e Tiranës? (Fotot)

“Voto Avdylaj, voto 184′, çfarë po ndodh në rrugët e Tiranës? (Fotot)

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas publikimit të përgjimeve nga “Bild” muret e kryeqytetit janë mbushur me parrulla.

“Voto Bablokun”, “Voto 184”, “Voto Avdylaj”, “Voto 339”, këto janë mesazhet që mbizotërojnë në Tiranë në pragë të datës 30 qershor, që është planifikuar për t’u mbajtur zgjedhjet.

Këto mesazhe duan të tregojnë se përgjimet e “Bild” janë të vërteta dhe votat në Dibër janë vjedhur.

---- ---- ----
-----