Ballina Showbiz Vogëlushja në foto sot është këngëtare shumë e njohur

Vogëlushja në foto sot është këngëtare shumë e njohur

21
SHPËRNDAJE

Ani pse kohën e fundit nuk ka publikuar këngë, emri i saj është shumë i dashur për publikun.

Zanfina Ismaili është kthyer prapa në kohë, duke hapur arkivat e fotografive.

Këngëtarja ka postuar një fotografi, të cilën e kishte realizuar disa vite më parë, gjatë moshës së adoleshencës.

“Une e vogel”, është mbishkrimi që Zanfina ia ka lënë fotos, ku kishte veshur një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë.

Për ndryshe, Zanfina prej kohësh është shkëputur nga muzika, por këngët e saj pëlqehen ende në publik.

The post Vogëlushja në foto sot është këngëtare shumë e njohur appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.