Ballina Lajme nacionale Vodhi 7 supermarkete brenda 5 muajve, policia greke arreston 32-vjeçarin shqiptar në...

Vodhi 7 supermarkete brenda 5 muajve, policia greke arreston 32-vjeçarin shqiptar në Selanik

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Vodhi 7 supermarkete brenda 5 muajve, policia greke arreston 32-vjeçarin shqiptar në Selanik

Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi akuzohet për vjedhje.

Sipas mediave greke nga muaji tetor deri tani në shkurt i riu shqiptar ka vjedhur shtatë supermarkete në zona të ndryshme të Selanikut.

Shqiptari vidhte nëpër supermarkete produkte të ndryshme ushqimore.

Pas arrestimit për vjedhjen e ditëve të fundit, u arrit të zbulohej se shqiptari ishte edhe autor i vjedhjeve të tjera në zonat Panorama, Charilaou, Nikopolis dhe Kordelio.

Vodhi 7 supermarkete brenda 5 muajve, policia greke arreston 32-vjeçarin shqiptar në Selanik
Zenilda Beqaj

---- ----
----
----- ----
-----