Ballina Showbiz Vlora mori vëmendjen e të gjithëve në ceremoninë e çlirimit të Kosovës

Vlora mori vëmendjen e të gjithëve në ceremoninë e çlirimit të Kosovës

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vlora Çitaku është politikania shumë e njohur kosovare.

Ajo është ambasadorja kosovare në Amerikë dhe një ndër politikanet më të zëshme, përcjell ORAinfo.

----

Vlora është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto nga ceremonia e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës.

E veshur me këmishë të bardhë dhe me flokë të rregulluara bukur, Vlora ka marrë vëmendjen e të gjithë të pranishmeve me stilin e saj./ORAinfo/

----- ----