Ballina Showbiz Vlora mori vëmendjen e të gjithëve në ceremoninë e çlirimit të Kosovës

Vlora mori vëmendjen e të gjithëve në ceremoninë e çlirimit të Kosovës

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vlora Çitaku është politikania shumë e njohur kosovare.

Ajo është ambasadorja kosovare në Amerikë dhe një ndër politikanet më të zëshme, përcjell ORAinfo.

Vlora është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto nga ceremonia e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës.

E veshur me këmishë të bardhë dhe me flokë të rregulluara bukur, Vlora ka marrë vëmendjen e të gjithë të pranishmeve me stilin e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----