Ballina Showbiz Vlora del me grim të rëndë, kështu s’e keni parë kurrë

Vlora del me grim të rëndë, kështu s’e keni parë kurrë

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vlora Çitaku është politikania shumë e njohur kosovare.

Ajo është ambasadorja kosovare në Amerikë dhe një ndër politikanet më të zëshme, përcjell ORAinfo.

Vlora është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur dhe e grimosur krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

---- ---- ----
-----