Ballina Showbiz Vlora Çitaku nisi pushimet, por shikoni kush po e shoqëron

Vlora Çitaku nisi pushimet, por shikoni kush po e shoqëron

163
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një nga politikanet më të zëshmë kosovare.

Vlora Çitaku është ambasadorja e Kosovës në Amerikë, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj përtej politikës.

Sot, Vlora ka publikuar foto ku shihet se i ka nisur pushimet dhe sigurisht që në shoqëri ka nënën dhe familjen e saj të ngushtë./ORAinfo/

---- ----
-----