Ballina Showbiz Vjollcës nuk po i ndahen dasmat, por kush është mashkulli që po...

Vjollcës nuk po i ndahen dasmat, por kush është mashkulli që po e shoqëron gjithmonë?

46
SHPËRNDAJE

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një mashkull, që duket se është një koleg i saj i cili po e shoqëron në ҫdo aheng./ORAinfo/

-----