Ballina Showbiz Vjollca vishet si adoleshente, marrin vëmendjen flokët e saj kaçurrela

Vjollca vishet si adoleshente, marrin vëmendjen flokët e saj kaçurrela

155
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

U bë e njohur që në daljen e parë në skenë dhe tani, Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer për publikun.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare dhe në shumë prej tyre është edhe e ftuar të performojë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shummë e angazhuar, Vjollca gjen kohë edhe për rrjete sociale ku është tejet aktive.

Së fundi ajo ka çuditur fansat me një foto ku shfaqet e veshur si adoleshente e ku gjithë vëmendjen marrin flokët e saj kaçurrela./ORAinfo/

---- ----
-----