Ballina Showbiz Vjollca vishet me fustan të gushtë, po duket si princesh

Vjollca vishet me fustan të gushtë, po duket si princesh

68
SHPËRNDAJE

Vjollca Haxhiu është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Përveç që është shumë e angazhuar në profesion, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me fustan të ngushtë dhe me flokë të rregulluara mirë.

Kaq joshëse nuk e kemi parë moti Vjollca Haxhiun. /ORAinfo/