Ballina Showbiz Vjollca vishet me fustan të gushtë, po duket si princesh

Vjollca vishet me fustan të gushtë, po duket si princesh

127
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjollca Haxhiu është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Përveç që është shumë e angazhuar në profesion, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me fustan të ngushtë dhe me flokë të rregulluara mirë.

Kaq joshëse nuk e kemi parë moti Vjollca Haxhiun. /ORAinfo/

---- ----
-----