Ballina Showbiz Vjollca shkon në dasmë në Tiranë, shkëlqen në fustanin qe ka zgjedhur

Vjollca shkon në dasmë në Tiranë, shkëlqen në fustanin qe ka zgjedhur

56
SHPËRNDAJE

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Ajo mbrëmë ishte në Tiranë për të kënduar në një dasmë. E veshur me fustan të gjatë dhe të ngusht, Vjollca po shkëqlen. /ORAinfo/

-----