Ballina Showbiz Vjollca sapo doli nga frizerja, befason me frizurën dhe grimin që ka...

Vjollca sapo doli nga frizerja, befason me frizurën dhe grimin që ka bërë

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjollca Haxhiu është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Përveç që është shumë e angazhuar në profesion, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka postuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga frizerja, e me këtë pamje i ka mahnitur të gjithë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----