Ballina Showbiz Vjollca rregullohet kaq bukur për të dalë, marin vëmendjen flokët e saj...

Vjollca rregullohet kaq bukur për të dalë, marin vëmendjen flokët e saj kaçurrela

108
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, përcjell ORAinfo.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në mbrëmje, e flokët e saj dredha-dredha morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----