Ballina Showbiz Vjollca rregullohet e vishet me fustan të gjatë, zbulon më shumë se...

Vjollca rregullohet e vishet me fustan të gjatë, zbulon më shumë se ҫ’duhet

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

----

Vjollca është përherë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket e bukur dhe provokative./ORAinfo/

----- ----