Ballina Showbiz Vjollca ka dalë në mbrëmje, por befason me fustanin që ka veshur

Vjollca ka dalë në mbrëmje, por befason me fustanin që ka veshur

102
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur që në daljen e parë në skenë dhe tani, Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer për publikun.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare dhe në shumë prej tyre është edhe e ftuar të performojë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar, Vjollca gjen kohë edhe për rrjete sociale ku është tejet aktive.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në mbrëmje, por gjithë vëmendjen mori fustani i saj./ORAinfo/

---- ----
-----