Ballina Showbiz Vjollca ia huq keq me stilin, ‘shokon’ me kombinimin e fundit

Vjollca ia huq keq me stilin, ‘shokon’ me kombinimin e fundit

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ia ka ‘huqur’ paksa me kombinimin./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----